Informacja

Strona znajduje się w archiwum.
25 kwietnia 2012

25.04.2012 - W dniu 16 kwietnia 2012r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wałbrzychu odbyła się „Giełda Pracy i Edukacji”

W dniu 16 kwietnia 2012r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wałbrzychu odbyła się „Giełda Pracy i Edukacji” zorganizowana przez Urząd Miejski w Wałbrzychu i Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu.

Swoje oferty prezentowało 36 wystawców, w tym 22 pracodawców głównie z powiatu wałbrzyskiego, wałbrzyskie szkoły wyższe i ponadgimnazjalne, przedszkola, żłobki oraz instytucje związane z rynkiem pracy np. ZUS, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wałbrzychu, Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy w Wałbrzychu.

„Giełda Pracy i Edukacji” cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem i była dla mieszkańców powiatu wałbrzyskiego okazją na znalezienie zatrudnienia, uzyskanie informacji o wymaganiach jakie stawiają pracodawcy oraz możliwościach podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Z powodu bardzo dużego zainteresowania ww. Giełdą, takie inicjatywy prawdopodobnie będą odbywały się w Wałbrzychu cyklicznie.

Metryka strony

Data publikacji 25.04.2012
Rejestr zmian
Osoba publikująca: Beata Uhryn
Zespół ds. Analiz, Statystyki i Zamówień Publicznych
Autor : Dorota Henicz
Liczba wejść: 644